Polska, 5 groszy, 1811 IB
Polska, 5 groszy, 1811 IB
Cena wylicytowana: 135 zł
339768
| Opis: |
Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), 5 groszy, 1811 IB, Warszawa |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, ładne |
Kahnt FA3 1275, Kop. 3684, Plage 96 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 191
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 120 zł
4) 115 zł
5) 110 zł
6) 105 zł
7) 80 zł
8) 75 zł
| min |