Polska, ort, 1756 EC
Polska, ort, 1756 EC
Cena wylicytowana: 155 zł
339830
| Opis: |
Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1756 EC, Lipsk, masywne popiersie króla z szeroką koroną, bez obcięcia naramiennika zbroi |
| Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kahnt 689 var. c |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 205
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 135 zł
4) 130 zł
5) 85 zł
6) 80 zł
7) 70 zł
8) 65 zł
9) 60 zł
| min |