Polska, ort, 1756 EC

Polska, ort, 1756 EC

Polska, ort, 1756 EC

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:31:40
339771
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1756 EC, Lipsk, krzyżyk globu korony celuje w środek podstawy pierwszej I w legendzie, mała głowa króla
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Anuszczyk 56B.2.g, Kahnt 689 var. a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 146

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  75 zł