Polska, 1/4 franka, 1591 M
Polska, 1/4 franka, 1591 M
Cena wylicytowana: 420 zł
333572
| Opis: |
Polska - Henryk Walezy (1573–1575–1589), 1/4 franka, 1591 M, Tuluza |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, nieco wyszczerbiony krążek, ale rzadki nominał w ładnym stanie zachowania |
Duplessy 1161, Kop. 10296 (R3) |
Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 236
1) 420 zł
2) 410 zł
3) 390 zł
4) 310 zł
5) 300 zł
| min |