Polska, odznaka Budujemy Zamek, 1971
Zakończenie: 10-02-2022 22:15:00
338619
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka Budujemy Zamek, 1971, Warszawa, Widok Zamku Królewskiego, u góry BUDUJEMY ZAMEK, na dole WARSZAWA / 1971, z lewej sygnatura SW, na stronie odwrotnej nabity znak mennicy i MET, odznaka projektu Stanisławy Wątróbskiej, jednoczęściowa, mocowana na szpilkę |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | mosiądz, 21.4 mm, 4.03 g, patyna |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 252