Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 22:10:20
339150
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, Aw: Głowa w prawo, na odcięciu szyi sygnatura MORGAN, ABRAHAM - LINCOLN, Rw: Wieniec, w którym INAUGURATED / PRESIDENT / OF THE / UNTED STATES / MARCH 4. 1865. / ASSASSINATED / PRIL 14. 1865., niżej dwie skrzyżowane gałązki z uroborosem na środku, Na obrzeżu: Trzy razy atramentem (?) napisane L102 23-
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 76.2 mm, 225.06 g, masywny medal, grubość obrzeża 5.2 mm

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 285

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  165 zł
4)  165 zł
5)  150 zł
6)  115 zł
7)  95 zł
8)  65 zł