Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik XII, 1836

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 22:07:20
338826
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Ludwik XII, 1836, Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ 1836, LOUIS XII ROI - DE FRANCE, Rw: LOUIS XII. / 57EME. ROI. / FILS DE CHARLES DUC D'ORLÉANS. / NÉ 1462. / ROI 1498. / CONQUÉTE DU MILANAIS 1499. / CONVOCATION / DES ÉTATS GÉNÉRAUX A TOURS 1506. / LIGE AVEC ĽEMPEREUR ET LE PAPE / CONTRE LES VÉNITIENS 1508. / BATAILLE D'AGNADEL 1509. / JOURNÉE DE LA BASTIDE 1511. / BATAILLE DE RAVENNES 1512. / LIGUE DE HENRI VIII ET DU PAPE / BONTRE LA FRANCE 1513. / PAIX AVEC ĽANGLETERRE / 1514. / MORT 1515.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 66.78 g, patyna

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 117

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  120 zł