Watykan (Państwo Kościelne), 1/2 piastry, 1682
Cena wylicytowana: 380 zł
339053
| Opis: |
Watykan (Państwo Kościelne) - Innocenty XI (1676–1689), 1/2 piastry, 1682, Rzym, VII rok pontyfikatu |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, 15.60 g, ciemna patyna, ślad po usuniętej zawieszce |
Berman 2094, CNI 175 |
Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 203
1) 380 zł
2) 370 zł
3) 360 zł
| min |