Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1700
Cena wylicytowana: 1 050 zł
339061
| Opis: |
Niemcy - Kolonia – miasto, 2/3 talara (gulden), 1700, Kolonia |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Davenport 473, Noss 561a |
Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 179
1) 1 050 zł
| min |