Niemcy, 24 mariengrosze (2/3 talara), 1797 PLM
Zakończenie: 10-02-2022 21:54:20
339058
Opis: | Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Jerzy III (1760–1814), 24 mariengrosze (2/3 talara), 1797 PLM, Clausthal |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Welter 2817, Knigge 3685 |
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 133