Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1807
Cena wylicytowana: 660 zł
339057
Opis: |
Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Jerzy III (1760–1814), 2/3 talara (gulden), 1807, Clausthal |
Stan zachowania: |
II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Welter 2815, Knyphausen 3643 |
Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 211
1) 660 zł
2) 640 zł
3) 620 zł
4) 620 zł
5) 560 zł
6) 540 zł
min |