Litwa, 10 litu, 1936

Litwa, 10 litu, 1936

Litwa, 10 litu, 1936

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 21:51:20
336985
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 10 litu, 1936, Kowno, Wielki Książe Witold
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, patyna, miejscowy, ciemny nalot
Literatura: Parchimowicz 13, Ivanauskas 10PR3-3

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 95

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł