Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 21:31:20
339181
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1930, Warszawa, sztandar – 100-lecie Powstania Listopadowego
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 240

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 500 zł
4)  1 400 zł
5)  1 250 zł
6)  1 150 zł
7)  1 050 zł
8)  900 zł
9)  820 zł
10)  500 zł
11)  480 zł