Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 21:28:00
339186
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna na monecie
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 224

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  125 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł