Cesarstwo Rzymskie, follis, 363–364
Cena wylicytowana: 105 zł
338800
Opis: |
Cesarstwo Rzymskie - Jowian (363–364), follis, 363–364, Sirmium, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N IOVIANVS P F AVG, Rw: W wieńcu laurowym VOT / V / MVLT / X, pod wieńcem BSIRM |
Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz, 2.84 g, zielona patyna |
RIC 118 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 209
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 85 zł
4) 65 zł
5) 48 zł
min |