Cesarstwo Rzymskie, follis, 325–326
Zakończenie: 10-02-2022 21:16:20
338797
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II (337–340) - jako cezar 317–337, follis, 325–326, Cyzicus, Aw: Popiersie cesarza w lewo, FL IVL CONSTANTIVS NOB C; Rw: Brama obozowa z dwiema wieżami, PROVIDENTIAE CAESS, w odcinku SMKΔ• |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 3.30 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 38 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 85