Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 21:04:40
338739
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne, na jednym z brązów litery OY
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.5 x 9.5 mm (1.63 g), 23.4 x 8.1 mm (1.38 g)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 127

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  50 zł