Grecja i posthellenistyczne, brąz, 148–147 pne
Cena wylicytowana: 60 zł
338766
| Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Protektorat rzymski - Gaius Publilius kwestor 148–147 pne, brąz, 148–147 pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo, Rw: Wół pasący się, w prawo, ΓAIOV / TAMIOY |
| Stan zachowania: |
IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: |
brąz, 20.6 mm, 8.14 g, zielona patyna |
SNG Cop. 1322-1323 |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 152
1) 60 zł
2) 60 zł
3) 50 zł
4) 48 zł
5) 32 zł
6) 30 zł
| min |