Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 79–65 pne
Cena wylicytowana: 140 zł
338742
| Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, ok. 79–65 pne, Aw: Głowa Dionizosa w prawo, Rw: Kołczan, wewnątrz niego kosz strzał, po lewej monogram |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
brąz, 25.6 mm, 15.46 g, patyna |
MacDonald 180/45 |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 137
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 125 zł
4) 105 zł
5) 95 zł
6) 75 zł
| min |