Niemcy, 400. rocznica śmierci Albrechta Dürera, 1928

Cena wylicytowana: 5 000 zł
Aukcja zakończyła się 10-02-2022 20:53:20
339165
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 400. rocznica śmierci Albrechta Dürera, 1928, Monachium, Aw: Półpostać artysty z tabliczka i rylcem, z boków monogram AD i 1928, ALBRECHT DVRER - IAHR NVRNBERG, Rw: Dwa kartusze, w których herb Dürerów i herb mały Norymbergi, wyżej EHRT EVRE / DEVTSCHEN / MEISTER!, w odcinku wstęga, na której IB, na obrzeżu BAYER. HAUPTMÜNZAMT 900
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto próby 900, 36.6 mm, 22.86 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża, rysy na rewersie, uderzenie na rewersie

Cena końcowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 303

1)  5 000 zł
2)  4 900 zł
3)  4 800 zł
4)  4 700 zł
5)  4 300 zł