Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 22:19:20
335176
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928, Warszawa, Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AVMILLER, na stronie odwrotnej oracz z pługiem, usuwający osty, niżej 1918•1928, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.2 mm, 20.87 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 185

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  70 zł
6)  46 zł
7)  34 zł
8)  32 zł
9)  30 zł