Polska, Brązowy Medal za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938
Zakończenie: 09-12-2021 22:19:00
335175
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Brązowy Medal za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której X, obok sygnatura mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 35.6 mm, 17.41 g, patyna |
Literatura: | Oberleitner cz. 3, str. 71 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 163