Polska, Brązowy Medal za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 22:19:00
335175
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Brązowy Medal za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której X, obok sygnatura mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.6 mm, 17.41 g, patyna
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 141

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  44 zł