Polska, Juliusz Słowacki – stulecie urodzin, 1909

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 22:18:40
335498
Opis: Polska - XX w., Juliusz Słowacki – stulecie urodzin, 1909, Warszawa, Popiersie Juliusza Słowackiego na tle słońca, niżej JULIUSZ SŁOWACKI, niżej trzy wieńce w których 1809 - 1849, niżej TOW:ZACH:SZT:PIĘK:W KRÓL:POLSK. / R.1909., przy prawym dolnym narożniku ODLEW.AMBROŻEWICZA w WARSZAWΙΕ, plakieta projektu Zygmunta Otto
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: żeliwo, ok. 27 x 39 cm

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 134

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  370 zł