Polska, Juliusz Słowacki – stulecie urodzin, 1909
Zakończenie: 09-12-2021 22:18:40
335498
Opis: | Polska - XX w., Juliusz Słowacki – stulecie urodzin, 1909, Warszawa, Popiersie Juliusza Słowackiego na tle słońca, niżej JULIUSZ SŁOWACKI, niżej trzy wieńce w których 1809 - 1849, niżej TOW:ZACH:SZT:PIĘK:W KRÓL:POLSK. / R.1909., przy prawym dolnym narożniku ODLEW.AMBROŻEWICZA w WARSZAWΙΕ, plakieta projektu Zygmunta Otto |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | żeliwo, ok. 27 x 39 cm |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 179