Niemcy, Kriegsverdienstkreuz mit Schwerten 2. Klasse (Krzyż Zasługi Wojennej z Mieczami II klasy), 1939–1945

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 22:16:40
335091
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Kriegsverdienstkreuz mit Schwerten 2. Klasse (Krzyż Zasługi Wojennej z Mieczami II klasy), 1939–1945, Krzyż maltański ze skrzyżowanymi mieczami, w medalionie swastyka, na stronie odwrotnej w medalionie 1939, na pierścieniu do wstążki nieczytelna sygnatura, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki, dodatkowo oryginalna koperta na odznaczenie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 48.4 x 49.8 mm, 21.38 g
Literatura: Barac 82, Niemann 7.04.08.1

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 214

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł