Niemcy, Kriegsverdienstkreuz mit Schwerten 2. Klasse (Krzyż Zasługi Wojennej z Mieczami II klasy), 1939–1945
Zakończenie: 09-12-2021 22:16:40
335091
Opis: | Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Kriegsverdienstkreuz mit Schwerten 2. Klasse (Krzyż Zasługi Wojennej z Mieczami II klasy), 1939–1945, Krzyż maltański ze skrzyżowanymi mieczami, w medalionie swastyka, na stronie odwrotnej w medalionie 1939, na pierścieniu do wstążki nieczytelna sygnatura, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki, dodatkowo oryginalna koperta na odznaczenie |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | cynk, 48.4 x 49.8 mm, 21.38 g |
Literatura: | Barac 82, Niemann 7.04.08.1 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 278