Węgry, 5 koron, 1907 KB

Węgry, 5 koron, 1907 KB

Węgry, 5 koron, 1907 KB

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 22:15:40
335387
Opis: Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), 5 koron, 1907 KB, Kremnica, 40-lecie koronacji Franciszka Józefa I
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 23.83 g, patyna
Literatura: Davenport 124, Herinek 779, Huszár 2214

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 208

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  115 zł
8)  110 zł
9)  105 zł
10)  95 zł