Tajlandia, 50 bahtów, 1974

Tajlandia, 50 bahtów, 1974

Tajlandia, 50 bahtów, 1974

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 22:14:40
335162
Opis: Tajlandia - Rama IX (1946–2016), 50 bahtów, 1974, Pathum Thani, 100-lecie Muzeum Narodowego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 400, 24.81 g, patyna
Literatura: KM Y 101

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 122

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  50 zł
6)  44 zł
7)  42 zł