Niemcy, 1/3 talara, 1670 AB - K

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 21:58:20
335388
Opis: Niemcy - Mansfeld - linia Bornstädt - Franciszek Maksymilian i Henryk Franciszek (1644–1692), 1/3 talara, 1670 AB - K, Eisleben
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.17 g, patyna
Literatura: Tornau 308

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 383

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  170 zł
4)  155 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł