Niemcy, talar, 1541
Zakończenie: 09-12-2021 21:57:20
Niemcy, talar, 1541
335371
Opis: | Niemcy - Brandenburgia-Frankonia - Jerzy z Ansbach i Albrecht Młodszy z Bayreuth (1536–1543), talar, 1541, Schwabach, Aw: Popiersia zwrócone vis a vis, w otoku napis, Rw: Ozdobny krzyż i tarcze herbowe, napis wokoło |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.86 g, niewielkie graffiti na awersie, delikatne uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | Davenport 8967, Schrötter 661, Slg. Wilmersdörffer 445 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 201