Łotwa, 5 santimi, 1922

Rozpoczęcie: 29-11-2021 18:00
Zakończenie: 09-12-2021 21:53:40
Łotwa, 5 santimi, 1922

Łotwa, 5 santimi, 1922

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 21:53:40
334978
Opis: Łotwa - Republika Łotewska (1918–1940), 5 santimi, 1922, Le Locle
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna
Literatura: KM 3

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 35 zł
Ilość odsłon: 39