Filipiny, 50 centavos, 1944

Filipiny, 50 centavos, 1944

Filipiny, 50 centavos, 1944

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 21:42:20
335169
Opis: Filipiny - pod zarządem USA (1898–1946), 50 centavos, 1944, San Francisco
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, patyna
Literatura: KM 183

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 130

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  50 zł
5)  38 zł
6)  36 zł
7)  34 zł
8)  30 zł