Polska, 20 złotych, 1995

Polska, 20 złotych, 1995

Polska, 20 złotych, 1995

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 21:23:20
335402
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1995, Warszawa, ECU - Monete Cudende Ratio - Mikołaj Kopernik
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', nakład 15.000 sztuk, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kaplsu, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 726

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 105

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  95 zł