Polska, 2 złote, 1972

Polska, 2 złote, 1972

Polska, 2 złote, 1972

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 21:11:00
335201
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 2 złote, 1972, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: aluminium, patyna
Literatura: Parchimowicz 216f

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 187

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  90 zł
10)  70 zł
11)  60 zł
12)  50 zł
13)  46 zł
14)  38 zł
15)  36 zł