Polska, 1 fenig, 1937

Polska, 1 fenig, 1937

Polska, 1 fenig, 1937

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 21:02:00
335032
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1 fenig, 1937, Berlin
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 25, CNG 508.V, Jaeger D.2, Parchimowicz 53e

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 168

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  40 zł
6)  36 zł
7)  32 zł
8)  30 zł