Polska, 2 fenigi, 1937

Polska, 2 fenigi, 1937

Polska, 2 fenigi, 1937

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 21:01:40
335033
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 2 fenigi, 1937, Berlin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 24, Jaeger D.3, CNG 509.III, Parchimowicz 54c

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 246

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  110 zł
4)  80 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  30 zł
8)  24 zł