Polska, 10 groszy, 1831

Polska, 10 groszy, 1831

Polska, 10 groszy, 1831

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:31:20
335350
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 10 groszy, 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, nad wiązaniem wieńca 1 jagódka
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 6 (R), Plage 279

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 247

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  540 zł
5)  460 zł
6)  450 zł
7)  370 zł
8)  350 zł
9)  330 zł
10)  320 zł
11)  310 zł
12)  300 zł