Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:20:20
335329
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRVS M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD22-37 (R)

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 183

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  125 zł
9)  115 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  95 zł
13)  90 zł