Cesarstwo Rzymskie, denar, 235–236

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:14:40
335054
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin I Trak (235–238), denar, 235–236, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP MAXIMINVS PIVS AVG, Rw: Providentia stojąca w lewo trzymająca różdżkę nad globem oraz róg obfitości, PROVIDENTIA AVG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.08 g, patyna
Literatura: RIC 13, C. 78

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 367

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  300 zł
4)  290 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  190 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  120 zł
11)  115 zł
12)  110 zł
13)  100 zł
14)  95 zł