Cesarstwo Rzymskie, denar, 198

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:12:40
335055
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Septymiusz Sewer (193–211), denar, 198, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, L SEPT SEV PERT AVG IMP X, Rw: Jowisz siedzący na tronie w lewo, trzymający Wiktorię oraz berło, IOVI CONSERVATORI
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.65 g, patyna
Literatura: RIC 111A, C. 236

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 276

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  155 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  110 zł
10)  100 zł
11)  95 zł
12)  90 zł
13)  85 zł
14)  75 zł