Republika Rzymska, denar, 89 pne
Cena wylicytowana: 760 zł
335377
Opis: |
Republika Rzymska - L. Titurius L. f. Sabinus 89 pne, denar, 89 pne, Rzym, Aw: Głowa króla Tatiusa w prawo, A PV i gałązka palmowa z prawej, SABIN z lewej strony głowy, Rw: Scena przedstawiająca uśmiercenie Tarpeii, obok niej dwóch żołnierzy wykonujących wyrok, w odcinku L TITVRI |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 3.87 g, patyna |
Albert 1199, Crawford 344/2b |
Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 276
1) 760 zł
2) 740 zł
3) 700 zł
4) 680 zł
5) 660 zł
6) 640 zł
7) 620 zł
8) 600 zł
min |