Republika Rzymska, denar, 89 pne

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:10:00
335377
Opis: Republika Rzymska - L. Titurius L. f. Sabinus 89 pne, denar, 89 pne, Rzym, Aw: Głowa króla Tatiusa w prawo, A PV i gałązka palmowa z prawej, SABIN z lewej strony głowy, Rw: Scena przedstawiająca uśmiercenie Tarpeii, obok niej dwóch żołnierzy wykonujących wyrok, w odcinku L TITVRI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.87 g, patyna
Literatura: Albert 1199, Crawford 344/2b

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 258

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  700 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  640 zł
7)  620 zł
8)  600 zł