Republika Rzymska, denar, 90 pne

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:09:40
335376
Opis: Republika Rzymska - C. Vibivs C. f. Pansa 90 pne, denar, 90 pne, Rzym, Aw: Głowa Apollina w wieńcu laurowym w prawo, po lewej legenda PANSA, po prawej znak kontrolny; Rw: Minerwa w kwadrydze w prawo, w odcinku C•VIBIVS•C•F
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 4.00 g, patyna
Literatura: Albert 1191, Crawford 342/5b

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 237

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  460 zł
4)  450 zł