Rosja, Order Lenina, ok. 1950–1972

Cena wylicytowana: 7 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:09:00
335332
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Lenina, ok. 1950–1972, Wstęga z kłosów zboża, z lewej strony pięciopromienna gwiazda, u góry płachta proporca, na którym ЛЕНИН, na dole skrzyżowane sierp i młot, w medalionie popiersie Lenina w lewo, na stronie odwrotnej sygnatura МОНЕТНЫЙ ДВОР i numer 255935, odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto, platyna, emalia, 38.1 x 44.6 mm, 46.02 g (ze wstążką)
Literatura: Barac 965, Sańko s. 81

Cena końcowa: 7 200 zł
Cena wywoławcza: 4 500 zł
Cena szacunkowa: 7 500 zł
Ilość odsłon: 268

1)  7 200 zł
2)  7 000 zł
3)  4 800 zł
4)  4 600 zł
5)  4 500 zł