Polska, 500 złotych, 1976

Polska, 500 złotych, 1976

Polska, 500 złotych, 1976

Cena wylicytowana: 8 000 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:08:00
335306
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1976, Warszawa, Kazimierz Pułaski (1747–1779)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby 900, ok. 29.95 g, wybite stemplami lustrzanymi, nakład 2.315 sztuk, patyna, przebarwiona na czerwono, pięknie zachowane, moneta w oryginalnej folii i pudełku z certyfikatem NBP nr. 2632
Literatura: Fr. 118, Parchimowicz 321

Cena końcowa: 8 000 zł
Cena wywoławcza: 5 400 zł
Cena szacunkowa: 9 000 zł
Ilość odsłon: 739

1)  8 000 zł
2)  7 800 zł
3)  7 400 zł
4)  6 800 zł
5)  6 400 zł
6)  6 000 zł
7)  5 600 zł