Polska, 500 złotych, 1976
Polska, 500 złotych, 1976
Cena wylicytowana: 8 000 zł
335306
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1976, Warszawa, Kazimierz Pułaski (1747–1779) |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
złoto próby 900, ok. 29.95 g, wybite stemplami lustrzanymi, nakład 2.315 sztuk, patyna, przebarwiona na czerwono, pięknie zachowane, moneta w oryginalnej folii i pudełku z certyfikatem NBP nr. 2632 |
Fr. 118, Parchimowicz 321 |
Cena końcowa: 8 000 zł
Cena wywoławcza: 5 400 zł
Cena szacunkowa: 9 000 zł
Ilość odsłon: 768
1) 8 000 zł
2) 7 800 zł
3) 7 400 zł
4) 6 800 zł
5) 6 400 zł
6) 6 000 zł
7) 5 600 zł
min |