Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:04:20
92198
Opis: wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1–5 /reprint/, przedruk wydania z lat 1871–1916
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, oprawa kartonowa, razem 5 woluminów w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XIX wieku

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 112

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  120 zł