wydawnictwa polskie, Gorczyca Małgorzata – Zbiory biżuterii Muzeum Okręgowego w Koninie. Katalo..

Rozpoczęcie: 29-11-2021 18:00
Zakończenie: 09-12-2021 20:04:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:04:00
92185
Opis: wydawnictwa polskie, Gorczyca Małgorzata – Zbiory biżuterii Muzeum Okręgowego w Koninie. Katalog. Część pierwsza, Warszawa 1993, ISBN 8303035940
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 77 stron formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog biżuterii (175 pozycji), w tym patriotycznej, każda pozycja z dokładnym opisem, wybrane pozycje z dodatkowymi rysunkami

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 73