wydawnictwa polskie, Bigoszewska Wanda – Polskie ordery i odznaczenia, Warszawa 1989, ISBN 8322..
Zakończenie: 09-12-2021 20:03:40
335380
Opis: | wydawnictwa polskie, Bigoszewska Wanda – Polskie ordery i odznaczenia, Warszawa 1989, ISBN 8322322879 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 137 stron, twarda oprawa, format B5, lekko przetarta okładka, przeglądowy katalog polskich orderów i odznaczeń od początku ich nadawania do 1989 roku |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 113