wydawnictwa polskie, Bigoszewska Wanda – Polskie ordery i odznaczenia, Warszawa 1989, ISBN 8322..

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:03:40
335380
Opis: wydawnictwa polskie, Bigoszewska Wanda – Polskie ordery i odznaczenia, Warszawa 1989, ISBN 8322322879
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 137 stron, twarda oprawa, format B5, lekko przetarta okładka, przeglądowy katalog polskich orderów i odznaczeń od początku ich nadawania do 1989 roku

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 93

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  18 zł