wydawnictwa polskie, Wójtowicz Grzegorz, Wójtowicz Anna – Historia monetarna Polski, Warszawa 2..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:03:20
335381
Opis: wydawnictwa polskie, Wójtowicz Grzegorz, Wójtowicz Anna – Historia monetarna Polski, Warszawa 2003, ISBN 8388904299
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 279 stron formatu ok. B5, oprawa twarda, przedstawienie historii pieniądza polskiego na tle historii gospodarczej

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 238

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  50 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  34 zł
7)  32 zł
8)  28 zł
9)  24 zł