wydawnictwa polskie, Skowronek Stefan – Imperial Alexandrian Coins, Kraków 1998, ISBN 8387312169
Zakończenie: 09-12-2021 20:02:40
92179
Opis: | wydawnictwa polskie, Skowronek Stefan – Imperial Alexandrian Coins, Kraków 1998, ISBN 8387312169 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 85 stron formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, katalog monet aleksandryjskich w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie, bogato ilustrowane, katalog w języku angielskim |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 168