wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kopicki Edmund – Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:02:20
335379
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kopicki Edmund – Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1977, wydanie II poprawione, brak ISBN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 253 strony formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane w tekście, lekko pozaginana i luźna okładka

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 154

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  34 zł
4)  22 zł
5)  18 zł