Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:02:00
335508
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 399 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane w tekście, lekko przetarty grzbiet

Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 102

1)  16 zł
2)  14 zł
3)  12 zł