wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1974, b..

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:00:40
335510
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1974, brak ISBN
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z nieco podniszczoną obwolutą, lekko wygięta okładka, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 142

1)  110 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  40 zł
6)  36 zł