wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1974, b..
Zakończenie: 09-12-2021 20:00:40
335510
Opis: | wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1974, brak ISBN |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z nieco podniszczoną obwolutą, lekko wygięta okładka, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 203